Ons Team

 

Bij De Coop & Haegen werken toekomstgerichte professionals met verschillende expertises. Accounting, financiële – en salarisadministratie, fiscale optimalisatie en een toekomstgericht adviestraject: voor iedere ondernemer stellen wij een passend pakket op met daarbij de juiste adviseurs. Zo biedt ons team het beste voor jouw bedrijf en werken we samen gericht aan de toekomst.

Directie

 

Arnold Pierhagen

Partner / Accountant

a.pierhagen@decoopenhaegen.nl

Richard van den Berg

Partner / Fiscalist

r.vandenberg@decoopenhaegen.nl

Henri Albers

Partner / Accountant

h.albers@decoopenhaegen.nl

Ons Team

 

Danny Verheul

Relatiebeheerder

d.verheul@decoopenhaegen.nl

Roy Smolders

Relatiebeheerder

r.smolders@decoopenhaegen.nl

Sebastiaan Baas

Relatiebeheerder

s.baas@decoopenhaegen.nl

Jerry van Tilborg

Salarisadministratie

j.vantilborg@decoopenhaegen.nl

Dana Heijnis

Assistent accountant

d.heijnis@decoopenhaegen.nl

Barry Hoogendijk

Relatiebeheerder

b.hoogendijk@decoopenhaegen.nl

Maurice Manderfeld

Fiscalist

m.manderfeld@decoopenhaegen.nl

Quincy Bakker

Assistent accountant

q.bakker@decoopenhaegen.nl

Sigrid Bekker

Salarisadministratie

s.bekker@decoopenhaegen.nl

Alexander Lodewijk

Fiscalist

a.lodewijk@decoopenhaegen.nl

Babette Weijers

Office manager

secretariaat@decoopenhaegen.nl

Ons Team Belgrado

 

Stefan Lazarevic

Assistent accountant

s.lazarevic@decoopenhaegen.nl

Vesna Zivanovic

Assistent accountant

v.zivanovic@decoopenhaegen.nl

Milena Zivkovic

Assistent accountant

m.zivkovic@decoopenhaegen.nl

Tijana Todovic

Assistent accountant

t.todovic@decoopenhaegen.nl

Ivan Matic

Assistent accountant

i.matic@decoopenhaegen.nl